Elérhetőek az Erasmus+ Nagy-Britanniába irányuló pályázatai a következő tanévben

Az Erasmus+ projektben a Nagy-Britanniába irányuló tanulmányi célú kiutazások megvalósíthatóak lesznek.

Az Erasmus+ projektben a Nagy-Britanniába irányuló tanulmányi célú kiutazások megvalósíthatóak lesznek a 2021-22-es tanévben. Ennek megfelelően a tavaszi pótpályázati időszakban is választhatók az itt található egyetemek, a rendelkezésre álló helyek függvényében.

Ugyanakkor szeretnénk felhívni figyelmet, hogy a jelenlegi szabályok szerint támogatási szerződések 2022.05.31-ig köthetőek, így azok a hallgatók, akik 2022 tavaszán utaznak majd ki, eddig a napig részesülhetnek támogatásban, így a külföldi tanulmányok tervezésénél ezt szükséges figyelembe venni.

További információ a corvinus.erasmus@uni-corvinus.hu e-mail címen keresztül.

GEN.:2021.08.02. - 06:28:51