Economania Vloggerverseny az MNB Intézet szervezésében

A Budapesti Corvinus Egyetem MNB Intézete videóblog készítő versenyt hirdet. A vloggerverseny célja, hogy ösztönözze a corvinusos hallgatókat kreatív feladatok megoldására és a digitális platformokon megjeleníthető gazdasági megszólalások népszerűsítésére. A verseny által a hallgatók megismerhetik és elmélyíthetik tudásukat a hazai és nemzetközi gazdasági trendek különböző témaköreiben.

A résztvevők köre

A vloggerversenyre alapképzésben, mesterképzésben vagy osztatlan képzésben részt vevő nappali munkarendű hallgatók pályázhatnak, akik a 2020/2021. tanév tavaszi félév egészében aktív hallhatói jogviszonnyal rendelkeznek.

A verseny menete

• A verseny során a hallgatóknak 2 fős csapatokban egy rövid, körülbelül 5 perces videóblogban (vlogban) kell összefoglalniuk és megjeleníteniük a témával kapcsolatos gondolataikat.
  • Jelentkezési határidő: 2021. 04. 12.
  • A videókat az MNB Intézet és a Corvinus további oktatóiból álló Szakmai Bizottság értékeli. A legjobbnak ítélt videók készítőit a Szakmai Bizottság legkésőbb 2021. 04. 30-ig e-mailben értesíti.
Nyeremények

A Szakmai Bizottság döntése alapján a dobogós helyezést elérő hallgatók nyereményei:

1. helyezett csapat összesen egyszeri bruttó 500.000 Ft
2. helyezett csapat összesen egyszeri bruttó 350.000 Ft
3. helyezett csapat összesen egyszeri bruttó 250.000 Ft

A szervezők a nyeremények módosításának jogát fenntartják.

Regisztráció

GEN.:2021.03.07. - 21:18:31