Corvinusos partnerség a kirgizekkel

2021-10-06 11:29:54

A Kirgiz Diplomáciai Akadémiával írt alá együttműködési megállapodást hétfőn a Budapesti Corvinus Egyetem.

Kapcsolódó hírek

Kapcsolódó események

A megállapodás szerint a jövőben a két fél szorosabban együttműködik majd a közös képzések, szakmai gyakorlatok és kutatások (különösen a vízdiplomácia) terén, diák- és oktatói csereprogramok indulnak, illetve az Erasmus+ ösztöndíjakra is közösen tudnak pályázni.

Az aláírási ceremónia után a Corvinus vendége volt az akadémia rektor asszonya, Chinara Adamkulova, aki Szántó Zoltán Oszkár rektorhelyettessel és Rosta Miklós tanszékvezetővel beszélgetett az együttműködés részleteiről egy kötetlen teázás keretében.

GEN.:2021.11.30. - 15:01:47