Corvinusos oktató a menedzsmentképzésért

Hofmeister Ágnest az EFMD elnöke, Eric Cornuel kérte fel a megtisztelő követi feladatra.

Hofmeister Ágnes, a Corvinus Egyetem oktatója EFMD (EuropeanFoundation for Management Development) első magyarországi követelett.

AZ EFMD üzleti iskolák és azok programjainakvilágszerte elismert akkreditációs testülete.

Működésének elmúlt húsz éve alatt az EFMD (European Foundationfor Management Development)egy olyan nonprofit módon működő globális közösséggé nőtte ki magát, amely amenedzsmentoktatás egyik úttörőjévé és segítőjévé vált számos országban.

Hofmeister Ágnes

Hofmeister Ágnes korábban 7,5 évig aGazdálkodástudományi Kar dékáni pozícióját töltötte be, évek óta az EFMD Boardtagja, most pedig Magyarország első EFMD nagykövetévé választotta. Hofmeister Ágnes feladata az EFMD hálózat ésoktatástámogató tevékenységének népszerűsítése, valamint azok fontosságánakhangsúlyozása lesz. Munkáját teljes egészében az EFMD Board támogatása mellettvégzi majd.

AZ EFMD célkitűzései közt szerepel a menedzsmentképzésnemzetközi szintű presztízsemelése és az oktatás színvonalának növelése. ABudapesti Corvinus Egyetem számára kiemelten fontos Hofmeister Ágnes munkája,aki 2006 óta aktívan részt vesz intézményünk akkreditációs tevékenységében, ajövőben betöltött követi pozíciója pedig tovább segíti a BCE oktatásifejlesztését.

GEN.:2021.09.24. - 03:08:46