Corvinusos oktató a menedzsmentképzésért

Hofmeister Ágnes, a Corvinus Egyetem oktatója EFMD (European Foundation for Management Development) első magyarországi követe lett.

AZ EFMD üzleti iskolák és azok programjainak világszerte elismert akkreditációs testülete.

Működésének elmúlt húsz éve alatt az EFMD (European Foundation for Management Development) egy olyan nonprofit módon működő globális közösséggé nőtte ki magát, amely a menedzsmentoktatás egyik úttörőjévé és segítőjévé vált számos országban.

Hofmeister ÁgnesHofmeister Ágnes korábban 7,5 évig a Gazdálkodástudományi Kar dékáni pozícióját töltötte be, évek óta az EFMD Board tagja, most pedig Magyarország első EFMD nagykövetévé választotta. Hofmeister Ágnes feladata az EFMD hálózat és oktatástámogató tevékenységének népszerűsítése, valamint azok fontosságának hangsúlyozása lesz. Munkáját teljes egészében az EFMD Board támogatása mellett végzi majd.

AZ EFMD célkitűzései közt szerepel a menedzsmentképzés nemzetközi szintű presztízsemelése és az oktatás színvonalának növelése. A Budapesti Corvinus Egyetem számára kiemelten fontos Hofmeister Ágnes munkája, aki 2006 óta aktívan részt vesz intézményünk akkreditációs tevékenységében, a jövőben betöltött követi pozíciója pedig tovább segíti a BCE oktatási fejlesztését.