Corvinusos bronz strandröplabdában

Az idei Strandröplabda MEFOB-ot a strandkézilabda bajnoksághoz hasonlóan az EFOTT-on rendezték meg.

Kapcsolódó hírek

Kapcsolódó események

A kisdöntőkben Rucz Réka és Biró Krisztina képviselte színeinket, előbbi párjával, Pavlovics Zsófiával bronzérmet szerzett.

A Budapesti Corvinus Egyetem rendezte meg az idei Strandröplabda MEFOB-ot, a Corvinus Hallgatói Önkormányzata és a Magyar Röplabda Szövetség segítségével, a Közgáz SC közreműködésével, valamint a Magyar Egyetemi – Főiskolai Sportszövetség támogatásával. A mérkőzéseket az EFOTT idei helyszínén, a Sukorói szabadstrandon tartották.

A Corvinus egy érmet szerzett Rucz Rékának (a fotó jobb szélén) köszönhetően. A Pavlovics Zsófiával (BGE) alkotta párosa a bronzmeccsen győzte le a Kiss Liliána (BGE) – Biró Krisztina (Corvinus) (a kép bal szélén) kettőst. Gratulálunk!

(fotó: mefs.hu)

GEN.:2021.09.28. - 04:48:59