Corvinus Covid kézikönyv

Tájékoztató anyag az egyetemen belüli védekezésről

Hogyan viseljük jól a maszkot? Milyen tünetek esetén forduljunk orvoshoz? Mit jelent pontosan a hibrid oktatás és hogyan érinti ez az egyes kurzusokat? Milyen intézkedések vonatkoznak a külföldi hallgatókra, és hogyan befolyásolja a járványhelyzet a kollégisták mindennapjait? A megelőző intézkedésektől a konkrét, egyetemi polgárságot érintő szabályokig minden COVID-dal kapcsolatos tudnivalót összeszedtünk egy kézikönyvbe.

Az elmúlt hetekben gyakran változtak a járványhelyzet ellenivédekezéssel kapcsolatos szabályok, illetve a hibrid oktatás is egy újhelyzetet teremtett a múltban megszokott, kizárólag tantermi oktatáshoz képest.Ebben a corvinusos COVID ajánlásokat és szabályokat tartalmazó kézikönyvbenigyekeztünk közérthetően összeszedni minden fontos tudnivalót azért, hogy senkise vesszen el az információk tengerében.

A kézikönyv tartalmából:

• Belépési feltételek és előírások az egyetemterületén
  • Előírások a kollégium területén
  • Amennyiben találkoztál, érintkeztél fertőzött,vagy fertőzésgyanús személlyel
  • Külföldről hazatérő és beutazó hallgatókkötelezettségei

A kézikönyv ITT érhetőel.

A járványhelyzetről szóló egyéb egyetemi tájékoztatók ITT érhetők el.

Koronavírus tájékoztató

GEN.:2021.09.19. - 10:44:30