Corvinus Covid kézikönyv

Hogyan viseljük jól a maszkot? Milyen tünetek esetén forduljunk orvoshoz? Mit jelent pontosan a hibrid oktatás és hogyan érinti ez az egyes kurzusokat? Milyen intézkedések vonatkoznak a külföldi hallgatókra, és hogyan befolyásolja a járványhelyzet a kollégisták mindennapjait? A megelőző intézkedésektől a konkrét, egyetemi polgárságot érintő szabályokig minden COVID-dal kapcsolatos tudnivalót összeszedtünk egy kézikönyvbe.

Az elmúlt hetekben gyakran változtak a járványhelyzet elleni védekezéssel kapcsolatos szabályok, illetve a hibrid oktatás is egy új helyzetet teremtett a múltban megszokott, kizárólag tantermi oktatáshoz képest. Ebben a corvinusos COVID ajánlásokat és szabályokat tartalmazó kézikönyvben igyekeztünk közérthetően összeszedni minden fontos tudnivalót azért, hogy senki se vesszen el az információk tengerében.

A kézikönyv tartalmából:

• Belépési feltételek és előírások az egyetem területén
  • Előírások a kollégium területén
  • Amennyiben találkoztál, érintkeztél fertőzött, vagy fertőzésgyanús személlyel
  • Külföldről hazatérő és beutazó hallgatók kötelezettségei

A kézikönyv ITT érhető el.

A járványhelyzetről szóló egyéb egyetemi tájékoztatók ITT érhetők el.

Koronavírus tájékoztató