Corvinus a közösségi médiában

A hatalmas digitális fejlődésnek köszönhetően manapság egy kattintás is elég ahhoz, hogy rengeteg információhoz jussunk, és kapcsolatban tudjunk maradni egymással. Ezt a hatalmas innovációt ünnepeljük június 30-án, a közösségi média napján.

Manapság szinte mindenki elérhető online, és fent van valamelyik közösségi oldalon. Ahogy mi is. Összegyűjtöttük nektek, hogy hol találhattok meg minket, ha a social térben barangoltok:
  • Ha naprakész információkra vágysz, de kedveled az egyedi tartalmakat is, kövess bennünket a Facebookon!
  • Ha megtapasztalnád, milyen is a Corvinus-feeling, az Instagram oldalunkon a helyed!
  • A szakmai hírekkel a LinkedInen várunk benneteket!
  • Ha gyorsan értesülni szeretnél a híreinkről, vagy fontos kutatásokról, nemzetközi hírekről, akkor kövesd a Twitterünket!
  • Ha az infografikákért és a szép képekért vagy oda, kövesd a Pinterest oldalunkat!
  • Ha szereted a videókat, akkor a YouTube-csatornánkat ajánljuk a figyelmedbe!
  Legyünk #együttalegjobbak – a közösségi platformokon is. ;)