CEMS-re jelentkezel? – Adminisztratív könnyítések hallgatóinknak

Kedves Hallgatók! Szeretnénk tájékoztatni Önöket néhány fontos információról a CEMS jelentkezéssel kapcsolatban.

Amennyiben a járványügyi helyzet januárban nem teszi lehetővé a személyes nyelvvizsgák szervezését, akkor a Corvinus Nyelvvizsgaközpont online formában biztosítja majd az angol nyelvvizsga lehetőségét.

Ha jelen helyzetben nem tud igazolást kérni az idegen nyelvű kurzusokról a tanulmányi osztályon, készítsen képernyőfelvételt az adott tárgyról a Neptunban, amelyen látszik, hogy a tárgy idegen nyelvű és hogy ezt a tárgyat elvégezte. Ezt a képet elfogadjuk igazolásként.

Abban az esetben, ha most nem tudja beszerezni a diákszervezeti tagságról az igazolást, akkor ezt pótolhatja január 31-ig. Ettől függetlenül fontos, hogy a jelentkezési lapon tüntesse fel, hogy ez később pótlásra kerül.

A tandem igazolásokat is pótolhatják január 31-ig, ha a jelentkezési időszakban nem tudják beszerezni.

Várjuk a jelentkezését!

CEMS