Az Év Projektmenedzsment Diplomamunkája Pályázat 2021

A Project Management Institute (PMI) Magyar tagozata által meghirdetett pályázat elsődleges célja a fiatal szakemberek és munkájuk bemutatása, valamint az utánpótlás biztosítása a projektmenedzsment szakma számára. További törekvésük, hogy a megmérettetéssel elősegítsék a fiatalok szakmai előmenetelét, valamint a projektmenedzsment kultúra fejlesztését.
A pályázaton azok vehetnek részt, akik bármely felsőoktatási intézményben a pályázati időszakot megelőző két tanév (akadémiai év) bármelyike során benyújtották és sikeresen megvédték magyar vagy angol nyelvű, projektmenedzsment témájú BSc/BA, MSc/MA dolgozatukat; ahol projektmenedzsment módszereket és eszközöket alkalmaztak, illetve projektmenedzsment módszertan elméleti és gyakorlati tartalmakat, eredményeket mutattak be.

A pályázati anyagot 2021. július 15-ig lehet elektronikusan benyújtani a lenti jelentkezési űrlapon keresztül.

A jelentkezési lap itt érhető el.

Részletes információ a pályázattal kapcsolatban itt olvasható.
GEN.:2021.03.07. - 21:09:39