Angol nyelvű Academic Writing tréning és konzultáció vár a könyvtárban

Academic Writing for Students – Tréning Hallgatóknak

Az Egyetem könyvtára angol nyelvű tréninget és konzultációt hirdet Academic Writing témában. A négy lépcsőből álló kurzus segítséget nyújt a szakdolgozatíráshoz, BA, MA vagy PhD disszertáció és kutatási anyagok megírásához. Emellett hozzájárul ahhoz, hogy a résztvevő hallgatók sikeresen prezentálják ötleteiket írásban, tudományos környezetben, akár a diploma megszerzése előtt állnak, akár éppen diplomáznak vagy már végeztek egyetemi tanulmányaikkal. A képzés digitális formában valósul meg, a technikai információkat az oktató a regisztrációt követően küldi el a jelentkezőknek.

A felhívás angol nyelven itt olvasható.

Az tréningre az űrlap kitöltésével itt tudtok regisztrálni.

Academic Writing Consultation – Hallgatóknak és oktatóknak

A konzultációs ülések célja, hogy segítsék a Corvinus közösség tagjait abban, hogy ötleteiket írásban, angol nyelven, akadémiai nyelvezettel tudják közölni. Emellett a szervezők arra ösztönzik a résztvevőket, hogy hozzák el a folyamatban lévő írásbeli projektjeik tervezetét, és így szakértői tanácsot kaphatnak arról, hogyan javíthatják írásukat a szerkezet, az érvelés, a stílus és a nyelv tekintetében. Továbbá lehetőség nyílik tanácsot kérni a szakdolgozat megírásával, BA és MA dolgozat, valamint PhD disszertációk, konferencia absztrakt és tudományos anyagok elkészítésével kapcsolatban.

A konzultáció angol nyelvű leírását itt olvashatják.

A konzultációra itt tudtok regisztrálni.