“A szakmai munka is tud flow élményt adni” – útravaló Megyeri Mirtilltől, a Zyntern alapítójától

Mit keresnek most a munkaadók a pályakezdőkben? Mik a szakmai fejlődés kulcsai, és miért fontos a rugalmasság? Az Útravaló podcast első adásában Megyeri Mirtillel, a Zyntern Állásportál alapítójával saját karrier- és személyes fejlődési útjáról és a jelenlegi munkaerőpiaci helyzetről beszélgettünk.
Budapesti Corvinus Egyetem Az Útravaló a Közgazdász Online hallgatói magazin új podcastje, amiben olyan vállalkozókat, startuppereket, vezetőket, érdekes személyiségeket mutatunk be, akik a Corvinus Egyetemről indultak, és sikeresek a saját területükön. Példájukon keresztül szeretnénk személyes és szakmai fejlődésetekben inspirálni titeket, vagyis útravalót adni az élethez.

Első adásunkból többek ezekre a kérdésekre kaphatjátok meg a saját válaszaitokat:

• Hogyan lehettek hatékonyabbak a vizsgaidőszakban?
  • Mi segít a napok strukturálásában home office-ban?
  • Hogyan találd meg az egyetemi évek alatt azt a területet, ahol később dolgozni szeretnél?
  • Mit keresnek most a cégek a pályakezdőkben?
  • Hogyan töltsd hasznosan az időd a munkakeresés ideje alatt?
  • A válság enyhülésével hogyan alakulhat át a munkaerőpiac?
Hallgasd meg az Útravaló első adását ezen a linken.

Szerző: Taxner Tünde
Forrás: Közgazdász Online hallgatói blog