A Sádt Győző Alapítvány nyelvvizsgapályázata

2022-04-05 13:58:00

A Sádt Győző Alapítvány – közhasznú szervezet – pályázatot hirdet a Corvinus Egyetem hallgatói részére nyelvvizsga díj kifizetésére:

• angol vagy német általános és
  • angol vagy német gazdasági szaknyelvi C/1 komplex nyelvvizsgákra.

Igény szerint a Corvinus Nyelvvizsga Központban, sikeres vizsga esetén a visszajáró összeget az alapítvány átengedi a hallgatónak.

A pályázat elbírálásakor az Alapítvány kuratóriuma előnyben részesíti azokat a jelentkezőket, akiknek szociális helyzetük indokolja a támogatást.

A pályázat beadásához az alapítványnak nincs formanyomtatványa, A/4-es formájában szükséges benyújtani azt a szociális helyzetet igazoló dokumentumok másolataival.

A pályázatok beérkezési határideje a kért dokumentumokkal e-mailen: 2021.04.10.

Elérhetőségek: e-mail: sadtgyozoalapitvany@t-online.hu vagy sadt.zsuzsa@t-online.hu honlap: www.sadtgyozoalapitvany.hu

telefon: 06-20/3295321

GEN.:2024.04.25. - 07:46:28