A Közbeszerzési Hatóság módosított pályázati felhívása

A Közbeszerzési Hatóság a kiemelkedő színvonalú közbeszerzési szakmai munkásság elismerésére pályázatot hirdet a Közbeszerzési Hatóság elnökének a Közbeszerzési Kiválósági Díj alapításáról és adományozásáról szóló 2/2018. (VI. 8.) KH utasítása alapján a Közbeszerzési Kiválósági Díj – 2020 elnyerésére, melynek célja a 2020. április 17. napján a Hivatalos Értesítő 2020. évi 20. számában megjelent pályázatban meghatározott témában készült szakdolgozat, évfolyamdolgozat vagy tanulmány díjazása felsőoktatási intézmények tanulói számára.

Pályázatra jogosultak köre: akkreditált hazai felsőoktatási intézmények a pályázat benyújtásának időpontjában nappali vagy levelező tagozatos hallgatói, vagy hallgatói jogviszonya a diploma megszerzésével 2020-ban szűnt vagy szűnik meg.

A pályázat beadásának (postai feladásának) határideje: 2020. november 30.

A pályázatok elbírálásának határideje: 2020. december 7.

A Közbeszerzési Kiválósági Díj átadására ünnepélyes keretek között történik, melynek tervezett időpontja: 2020. december 10.

A Díjazottak a Közbeszerzési Kiválósági Díj odaítélését igazoló oklevelet, pénzjutalmat, valamint munkájuk bemutatására vonatkozó lehetőséget kapnak. A benyújtott pályázatokat témakörönként értékelik, mindhárom témakörben legfeljebb három-három díjat ítél oda a Közbeszerzési Hatóság.

A pénzjutalom összege ,,A fenntarthatósági szempontok alkalmazása a közbeszerzési eljárásokban” témakörben benyújtott pályázat esetén:

1. helyezett díja bruttó 460.000 Ft

2. helyezett díja bruttó 300.000 Ft

3. helyezett díja bruttó 220.000 Ft

A pénzjutalom összege egyéb témakörökben:

1. helyezett díja bruttó 230.000 Ft

2. helyezett díja bruttó 150.000 Ft

3. helyezett díja bruttó 110.000 Ft

A nyertes pályamunkák rövidített változata a Közbeszerzési Hatóság szakmai lapjában, a Közbeszerzési Értesítő Pluszban jelenik meg.

További részletek a pályázatról illetve a pályázat űrlapja itt található.