A holnap világának igényei: A regeneratív jövő előkészítése

KEDGE Business School: Nemzetközi Szeminárium Bordeaux - Marseille

KEDGE Business School: Nemzetközi Szeminárium Bordeaux – Marseille

Őszi időpont: 2021. október 25-29.

Tavaszi időpont: 2022. március 14-18.

A KEDGE Business School minden félévben megszervezi Nemzetközi Szemináriumát, mind a bordeaux-i, mind a marseille-i kampuszokon. Az egy hetes szeminárium a következőket nyújtja a mesterszakos hallgatóknak:

• lehetőséget ad elismert szakemberekkel vagy tudósokkal találkozni, és tőlük tanulni,
  • a témák széles körét kínálja, a vezetésről alkotott modern felfogás szerint,
  • valamint kiemelkedő tanulási élményt szolgáltat.

A Szeminárium 30 óra tanfolyami/pedagógiai tevékenységből áll, naponta két szakaszban (délelőtt és délután) hétfőtől péntekig. A szeminárium interaktív pedagógiai munkára és együttműködésre épül.

Bár a jelenleg is zajló Covid-19 járvány első krízisét már magunk mögött tudhatjuk, számos szereplő, így például a kormányok, egyetemek, vállalatok és fogyasztók még mindig különféle problémákkal és kihívásokkal küzdenek. Ennél fogva az európai alkalmazások lesznek az októberi szeminárium elsődleges témái, melyek kitágítják a horizontot a tavaszi szemeszter alkalmazásaihoz is.

Jelentkezési határidő az októberi Nemzetközi Szemináriumra: 2021. július 15.

A jelentkezéssel, a díjakkal, a közlekedéssel és a szállással kapcsolatos további információk angol nyelven elérhetőek ezen a linken.

GEN.:2021.08.05. - 11:23:58