A Corvinus a régió legjobb üzleti iskolái között

2018-10-19 11:42:16

A Corvinus Business School a közép-kelet-európai régió második legjobb üzleti iskolája az intézményeket rangsoroló francia Eduniversal 2018-es felmérése szerint.

A Corvinus Gazdálkodástudományi Kara a megszerezhető ötből 4 pálmás minősítést kapva, a Ljubljanai Egyetemmel megosztva szerezte meg a második helyezést a közép-kelet-európai régióban, az első helyen a Prágai Közgazdaságtudományi Egyetem üzleti iskolája végzett. Az előkelő helyezésért járó elismerést Zoltayné Paprika Zita, a Gazdálkodástudományi Kar dékánja az Eduniversal Dubrovnikban rendezett gálavacsoráján vette át.

Az Eduniversal kettős módszertan használatával állítja össze rangsorát minden évben. Az értékelést a felmérésben résztvevő ezer intézmény dékánjainak szavazata alapozza meg, melyet az Eduniversal saját belső értékelési rendszerének eredményei egészítenek ki. A globális ranglista első helyezettje 2018-ban a MIT Sloan Business School lett.

Bővebb információ a rangsorról és az eredményekről

eduniversal

GEN.:2021.10.18. - 21:05:12