A Corvinus a régió legjobb üzleti iskolái között

2017-11-14 09:23:08

A Corvinus Business School Kelet-Európa második legjobb üzleti iskolája az intézményeket rangsoroló francia Eduniversal 2017-es felmérése szerint.

A Corvinus Business School a Lubljanai Egyetemmel megosztva szerezte meg a második helyezést a kelet-európai régióban, az első helyen a Prágai Közgazdaságtudományi Egyetem üzleti iskolája végzett. Az előkelő helyezésért járó elismerést Zoltayné Paprika Zita, a Gazdálkodástudományi Kar dékánja az Eduniversal Dubajban rendezett gálavacsoráján vette át.

Az Eduniversal kettős módszertan használatával állítja össze rangsorát minden évben. Az értékelést a felmérésben résztvevő ezer intézmény dékánjainak szavazata alapozza meg, melyet az Eduniversal saját belső értékelési rendszerének eredményei egészítenek ki. Az összesített ranglista első helyezettje 2017-ben a Copenhagen Business School lett.

Bővebb információ a rangsorról és a magyarországi intézmények eredményeiről

GEN.:2021.10.19. - 20:32:10