A business and management terület vezető egyetemei húsvét után a Corvinus virtuális vendégei lesznek

2021-04-01 07:27:22

A Central European Case Competition @Corvinus (CECC) egy meghívásos üzleti stratégiai esetoldó verseny alapszakos hallgatók számára, ahol a világ vezető üzleti és gazdálkodástani képzéseiből érkeznek hallgatók.

Négy fős csapatok két összetett üzleti stratégiai esetet oldanak meg és prezentálják gyakorló üzletemberekből álló zsűri előtt.
Az esetek a kelet-közép-európai régióban aktív vállalatok üzleti stratégiai problémáinak megoldását kérik a hallgatóktól. Idén az MVM és a Yusp adják a két esetet.
A CECC verseny évente, a Corvinus Vállalatgazdaságtan Intézetének oktatói és a Case Solvers együttműködésében valósul meg, idén immár harmadik alkalommal, április 8-14. között. Ahogy tavaly, úgy idén is a virtuális térben.

Büszkék vagyunk arra, hogy a business and management terület vezető egyetemei ilyen nagy számban tisztelik meg a CECC versenyt évről évre.

–  hangsúlyozta Kozma Miklós, a verseny akadémiai igazgatója.

Minden érdeklődő egyetemi polgárt, aki szeretné megtekinteni az élőben közvetített döntőket, szeretettel várunk.

GEN.:2021.10.20. - 05:20:32