Kövessen minket Facebook-on is!

Már követem az oldalt!

Hiánypótló applikációval segíti hallgatóit a Corvinus egyetem

A Budapesti Corvinus Egyetem hallgatói mostantól egy új és letisztult applikációs felületen keresztül érhetik el a legfontosabb egyetemi információkat – tájékoztatta a felsőoktatási intézmény kedden az MTI-t.

A MyCorvinus mobilapplikáción elérhető a tanév pontos menetrendje, az egyetemi órarend, a kurzusadatok és a kapott érdemjegyek – közölték.

Az applikáció a tanulmányi ügyintézést is felgyorsíthatja a jövőben. A tervek szerint hosszabb távon az alkalmazáson keresztül elérhetők lesznek a fentiek mellett az oktatók által feltöltött anyagok is.

Az alkalmazást bárki letöltheti a telefonjára, a személyre szabott hallgatói információk eléréséhez csupán az egyetemi felhasználónévre és jelszóra van szükség.

Jelezték: a digitalizáció jegyében a Corvinus egy új, teljesen egyedülálló hallgatói irodát is kialakít az egyetem épületében.

A címlapfotó illusztráció.