Budapesti Corvinus Egyetem ×

Angol Nyelvi Közont

 
Központvezető:                                                                                                                                                                                                 
                                                                                       
Név: Alapyné Homolya Katalin
(nyelvtanár)
1093 Budapest, Közraktár u. 4-6. V. emelet 550. szoba
Telefonszám: 1/482-7299
E-mail: homolya.k@uni-corvinu.hu
Fogadóóra:  szerda: 17.00-18.00 és csütörtök: 13.15-14.15


Oktatók:


Név: Dr. Dobos Ágota
(IOK Igazgató)
1093 Budapest, Közraktár u. 4-6. V. emelet 535. szoba
Telefonszám: 1/482-7266
E-mail:  airdei@uni-corvinus.hu
Fogadóra:  hétfő: 14.00-15.00 és szerda: 14.15-15.15


Név: Dr. Erdei József
(Docens, CSZV Igazgató)
1093 Budapest, Közraktár u. 4-6. V. emelet 535. szoba
Telefonszám: 1/482-7263
E-mail: airdei@uni-corvinus.hu
Fogadóra: kedd és szerda: 13.10-14.10


Név: Rapcsákné Balpataki Linda
(nyelvtanár)
1093 Budapest, Közraktár u. 4-6. V. emelet 550. szoba
Telefonszám: 1/482-7291
E-mail:  linda.balpataki@uni-corvinus.hu
Fogadóra: szerda: 8.50-9.50


Név:  Bélavári Noémi 
(nyelvtanár)
1093 Budapest, Közraktár u. 4-6. V. emelet 549. szoba
Telefonszám: 1/482-7292
E-mail: noemi.belavari@uni-corvinus.hu
Fogadóra: hétfő: 11.20-12.20  és szerda 15.10-16.10


Név: Bikics Milán 
(nyelvtanár)
1093 Budapest, Közraktár u. 4-6. V. emelet 549. szoba
Telefonszám: 1/482-7292
E-mail: milan.bikics@uni-corvinus.hu


Név: Bereczki Enikő
(nyelvtanár)
1093 Budapest, Közraktár u. 4-6. V. emelet 550. szoba
Telefonszám: 1/482-7299
E-mail: eniko.bereczki@uni-corvinus.hu
Fogadóóra: kedd és csütörtök: 12.30-13.30


Név: Domján Andrea Éva
(nyelvtanár)
1093 Budapest, Közraktár u. 4-6. V. emelet 541. szoba
Telefonszám: 1/482-7295
E-mail: andrea.domjan@uni-corvinus.hu
Fogadóóra:  kedd és csütörtök: 13.10-14.10


Név: Goldstein Katalin
(nyelvtanár)
1093 Budapest, Közraktár u. 4-6. V. emelet 542. szoba
Telefonszám: 1/482-7290
E-mail: katalin.goldstein@uni-corvinus.hu
Fogadóóra: kedd és szerda: 10.00-11.00 - Előzetes bejelentkezés szükséges


Név: Hartai Gabriella
(nyelvtanár)
1093 Budapest, Közraktár u. 4-6. V. emelet 550. szoba
Telefonszám: 1/482-7299
E-mail: hartai.gabriella@uni-corvinus.hu
Fogadóóra: hétfő és csütörtök: 8.50-9.50


Név: Magyar Judit
(nyelvtanár)
1093 Budapest, Közraktár u. 4-6. V. emelet 550. szoba
Telefonszám: 1/482-7299
E-mail: judit.magyar@uni-corvinus.hu
Fogadóóra: csütörtök 12.00-13.00 és péntek 10.00-11.00



Név: Philip Saxon
(anyanyelvi lektor)
1093 Budapest, Közraktár u. 4-6. V. emelet 540. szoba
Telefonszám: 1/482-7295
E-mail: philip.saxon@uni-corvinus.hu
Fogadóóra:  kedd: 10.00-11.00 és szerda: 9.00-10.00


Név: Robert Thiessen
(anyanyelvi lektor)
1093 Budapest, Közraktár u. 4-6. V. emelet 549. szoba
Telefonszám: 1/482-7292
E-mail: robert.thiessen@uni-corvinus.hu
Fogadóóra: hétfő: 12.40-13.40 és szerda:11.20-12.20

Név: Ajkay-Nagy Éva
(nyelvtanár)
1093 Budapest, Közraktár u. 4-6. V. emelet 548. szoba
Telefonszám: 1/482-7287
E-mail: enagy@uni-corvinus.hu
Fogadóóra: péntek: 15.10-16.10

Név: Klein Attila
(anyanyelvi lektor)
1093 Budapest, Közraktár u. 4-6. V. emelet 541. szoba
E-mail: attila.klein@uni-corvinus.hu
Fogadóóra: csütörtök: 17.00-18.00

Név: Matiscsák Zsuzsanna
(nyelvtanár)
1093 Budapest, Közraktár u. 4-6. V. emelet 541. szoba
Telefonszám: 1/482-7295
E-mail: zsuzsanna.matiscsak@uni-corvinus.hu
Fogadóóra: hétfő: 12.40-13.40 és péntek 15.10-16.10

Név: Nicholas Johnson
(nyelvtanár)
1093 Budapest, Közraktár u. 4-6. V. emelet 547. szoba
Tefonszám: 1/482-7262
E-mail: nicholas.johnson@uni-corvinus.hu
Fogadóóra: hétfő: 15.15-16.15 és kedd: 13.45-14.45

Név: Ruthner Gábor
(nyelvtanár)
1093 Budapest, Közraktár u. 4-6. V. emelet 548. szoba
E-mail: gabor.ruthner@uni-corvinus.hu
Fogadóóra: kedd: 11.20-12.20

Vágólapra másolva