Tanárképző és Digitális Tanulási Központ

Bodnár Éva

Bodnar_Eva_300x300px.jpg
Dr. Bodnár Éva 2001 óta a Corvinus Egyetem Magatartástudományi Intézetének oktatója, egyetemi docense, 2009-től pedig a Tanárképző Központ munkatársa, igazgatója. PhD-ját a Pécsi Tudományegyetemen szerezte, melynek témája az e-learning és kognitív stílus kapcsolatának vizsgálata volt, egyik kutatási területe mindmáig az e-learning témája.

Bodnár Éva 2011-től a Tanárképző Központ és annak jogutódainak igazgatója, 2020-tól a Tanárképző és Digitális Tanulási Központ vezetője. Munkaköréhez tartozik az e-learning tananyagfejleszés, illetve ezek gondozása, az egyetemi e-learning stratégia kidolgozása és megvalósíátása, továbbképzések szervezése, illetve az egyetemi módszertani megújulási programok vezetése.