Budapesti Corvinus Egyetem ×

Munkatársak

Dr. Zoltayné Paprika Zita zita.paprika@uni-corvinus.hu Elnöki Szervezet / Nemzetközi kapcsolatok és akkreditáció
Elnökhelyettes / Vice President
E épület, 287
Telefon: +36 1 482 5035 • Mellék: 5035
Dr. Kelemen Zita zita.kelemen@uni-corvinus.hu Elnöki Szervezet / Nemzetközi kapcsolatok és akkreditáció
Strategic Director of International Relations/ Associate Professor
E épület, E.289
Telefon: +36 1 482 5268 • Mellék: 5268
Csiba Krisztina krisztina.csiba@uni-corvinus.hu Elnöki Szervezet / Nemzetközi kapcsolatok és akkreditáció
Intézményi Erasmus koordinátor / Institutional Erasmus Coordinator
E épület
Gazda Edina edina.gazda@uni-corvinus.hu Elnöki Szervezet / Nemzetközi kapcsolatok és akkreditáció
Double Degree Program Coordinator
E épület, E.287
Telefon: +36 1 482 5098 • Mellék: 5098
Maurer Ferenc ferenc.maurer@uni-corvinus.hu Elnöki Szervezet / Nemzetközi kapcsolatok és akkreditáció
igazgató
Sóház, fszt.
Telefon: +36 1 482 7578 • Mellék: 7578
Nemessányi Katherine nemessanyi.katherine@uni-corvinus.hu Elnöki Szervezet / Nemzetközi kapcsolatok és akkreditáció
International Relations Coordinator
E épület, 277
Telefon: +36 1 482 5373 • Mellék: 5373
Szakonyi Dóra dora.szakonyi@uni-corvinus.hu Elnöki Szervezet
Exchange Programmenedzsr / Exchange Program Manager
E épület, E.285
Telefon: +36 1 482 5546 • Mellék: 5546
Varga Esztella esztella.varga@uni-corvinus.hu Elnöki Szervezet / Nemzetközi kapcsolatok és akkreditáció
Exchange Programmenedzser / Exchange Program Manager
E épület, E.285
Telefon: +36 1 482 5435 • Mellék: 5435
Vida Viktória viktoria.vida2@uni-corvinus.hu Elnöki Szervezet / Nemzetközi kapcsolatok és akkreditáció
Exchange program koordinátor/Exchange program coordinator
E épület, E.285
Telefon: +36 1 482 5259 • Mellék: 5259
Vágólapra másolva