Yu Hasumi professzor előadása

Az MNB Oktatási Klub a CORVINUS GEO Tanszék közös GEO Lectures előadást szervez, amelynek meghívott előadója Yu Hasumi, a tokiói Rikkyo Egyetem professzora.
2024.04.24. 08:32
1093. Budapest, Fővám tér
Online esemény
Belépési díj: pl. 4000/fő
Információ: +36 1 234-56-78 / protokoll@mnboktatasiklub.hu

Az előadás címe Possibility of EU-Japan cooperation in the Open Strategic Autonomy based on the carbon neutral goal in 2050 és a magyarországi Japán Nagykövetség támogatja.

Yu Hasumi a tokiói Rikkyo Egyetem Közgazdaságtudományi Karának professzora, valamint a Rikkyo Egyetem Speciális Kutatási Alapja által 2019 és 2021 között támogatott kutatási projekt vezetője, melynek neve: „Az elektromos járművekre való áttérés Európában, valamint a termelés, az infrastruktúra és a hálózatok átalakítása és ennek hatása a japán vállalatokra”.

Program

1. Köszöntő (Dubéczi Zoltán, az MNB Oktatás Klub elnöke és Salamin Géza, a CORVINUS Nemzetközi, Politikai és Regionális Tanulmányok Intézet vezetője)

2. Yu Hasumi professzor előadása

3. Q&A (Moderátor: Nemes Zsófia, CORVINUS GEO Tanszék)

Az esemény nyelve angol és nem sajtónyilvános.

Bővebb információ meghívóban található.

GEN.:2024.04.24. - 06:32:02