Szerletics Ákos online PhD disszertációvédése

A Budapesti Corvinus Egyetem Egyetemi Doktori Tanácsa nyilvános védésre bocsátotta Szerletics Ákos doktorjelölt „A Közös Agrárpolitika közvetlen támogatásainak regionális gazdasági hatása” című doktori értekezését.
2024.04.16. 09:59
1093. Budapest, Fővám tér 8.
Belépési díj: pl. 4000/fő
Információ: +36 1 234-56-78 / balint.blaskovics@uni-corvinus.hu
Corvinus

A nyilvános vitaülés időpontja: 2021.03. 12. 10:15

Helyszíne: online (Teams)

Az értekezés opponensei:

• Mezőszentgyörgyi Dávid Phd, BCE;

• Rieger László PhD, Magyar Államkincstár;

• Eugenia Serova PhD, Higher school of Economics, Moscow

Témavezetők: Jámbor Attila DSc

A jelölt disszertációját és tézisfüzetét a mellékelt link segítségével éri el.

64/2020. (XII.17.) számú Elnöki Testületi rendelkezés értelmében az online nyilvános disszertációvédés korlátozott nyilvánosságú szakaszát Office 365–Teams szoftverrel bonyolítjuk le, ezzel a vitában részt vevőknek rendelkezniük kell.
A védésen részt venni óhajtóknak a közzétételtől számított 5 naptári napon belül lehetőségük van a disszertációval kapcsolatban – a nevük, munkahelyük, beosztásuk, e-mail elérhetőségük megadásával – írásban kérdéseket feltenni, észrevételeket megfogalmazni, melyeket a bizottság titkárának, e-mail címére küldhetnek meg: balint.blaskovics@uni-corvinus.hu

GEN.:2024.04.16. - 07:59:37