Online díjátadó ünnepség

Az Év Oktatója és az Év Dolgozója idén is díjazásra kerül.
2024.04.19. 20:34
1093. Budapest, Fővám tér
Belépési díj: pl. 4000/fő
Információ: +36 1 234-56-78 / bce@uni-corvinus.hu

Kedves Kollégák és Hallgatók!

A 2020-as évi pedagógusnapikitüntetésekről megszületett a Szenátusi döntés. A díjazottakat – akik a legjobbakközt is a legkiválóbb munkát végezték ebben az évben – már személyesenkiértesítettük, Nektek pedig egy online díjátadó ünnepségen szeretnénkelárulni, hogy kik is ők.

Ezúton szeretettel meghívjukminden kedves kollégánkat és hallgatónkat online rendezvényünkre, díjátadó ünnepségünkre, aholbemutatjuk Az Év Oktatója és Az Év Dolgozója díjak idei nyerteseit.

A rendezvényhez – nézőként –bárki csatlakozhat, így nyugodtan továbbíthatjátok az alábbi linket (melyenkeresztül be lehet kapcsolódni), ha valakit szeretnétek meghívni. Egyetemünkmunkatársaira, hallgatóira és díjazottaink vendégeire számítunk elsősorban azeseményen.

Időpont: 2020.06.17, szerda, 11.00

Kapcsolódás: IDE kattintva nézhetitek meg azonline díjátadót.

Várunk szeretettel mindenérdeklődőt!

Üdvözlettel,