Nyílt nap a Corvinuson – készülj a 2022-es felvételire!

Regisztrálj mesterszakos nyílt napunkra, kérdezz szakfelelőseinktől, tanárainktól, diákjainktól!
2021-11-18 12:00
1093 Budapest Fővám tér

Információ: kommunikacio@uni-corvinus.hu
Ha gyakorlatiasabb és mélyebb tudásra vágysz, válassz mesterszakjaink közül! A Corvinuson eltöltött évek többszörösen megtérülnek, ráadásul az itt szerzett diplomád is többet ér a munkaerőpiacon. Több szakunkat angol nyelven is elvégezheted.
Tanulj tovább 19 mesterszakunk képzésünk egyikén, hogy egy nemzetközileg elismert diplomához juss!

Vegyél részt nyílt napunkon, kérdezz szakfelelőseinktől, tanárainktól, diákjainktól!

A részvételhez regisztráció szükséges, amit itt lehet megtenni: https://www.uni-corvinus.hu/ninja-forms/12298f4d
A rendezvényen maszk használata kötelező, a részvétel csak védettséget igazoló igazolvány vagy igazolás (elektronikus vagy fizikailag előállított) birtokában lehetséges. Az igazolvány vagy igazolás meglétét a belépéskor ellenőrizzük.

A nyílt nap során fotó és videó készül az eseményről, amelyet online felületeinken, valamint későbbi kiadványainkban megoszthatunk.

Tervezett programjaink:

7. Sportolási lehetőségek
8. Nemzetközi lehetőségek
9. Corvinus Kommunikáció

A nyílt nap során a standokon oktatóinkkal, szakfelelőseinkkel, hallgatói nagyköveteinkkel, valamint a HÖK hallgatóival is tudtok beszélni, de mintaórákat is tartanak majd a szakok.

Valamennyi előadáson pedig a kreditelismeréssel kapcsolatban is hallhattok hasznos információkat. Az előadások között csocsóasztallal, pingpongasztallal, fotófallal és szerencsekerékkel is várunk benneteket.
A programváltoztatás jogát fenntartjuk.

#együttalegjobbak