Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás MSc program – online felkészítő esemény

1093. Budapest, Online esemény
Belépési díj: pl. 4000/fő
Információ: +36 1 234-56-78 / gabor.vigvari@uni-corvinus.hu

A Világgazdasági Tanszék ingyenes, angol nyelvű online felkészítőt szervez a Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás a mesterprogramra való jelentkezéshez. A tájékoztató esemény célja, hogy megismertesse a hallgatókat a mikro- és makrogazdasági folyamatokkal, a nemzetközi üzleti és pénzügyi kapcsolatokkal, valamint a globális és regionális intézmények összefüggéseivel.

A program felkészíti a hallgatókat a nemzetközi gazdasági elemzések világába és a nemzetközi üzleti döntéshozatali folyamatokba való bekapcsolódásra. A felvételi vizsga egy szóbeli interjú, ahol felmérik a jelentkezők motivációját és tudását a nemzetközi közgazdaságtan területén. A jelentkezésről és a felvételi vizsga folyamatáról további információt ezen a linken talál.

Az esemény menetrendje:

• Információk a felvételi vizsgáról
  • Gyors áttekintés az online interjú anyagáról és témáiról
  • Kérdések és válaszok

Az eseményre való jelentkezés menete:

a) A Corvinus hallgatói számára: link a Teams csoporthoz
b) A más egyetemről érkező hallgatók jelentkezését e-mailben várjuk április 22-ig:

GEN.:2024.04.19. - 02:37:33