Kedge International Digital Winter School

Belépési díj: pl. 4000/fő
Információ: +36 1 234-56-78 / edina.gazda@uni-corvinus.hu

Pexel1

A Kede Business School ismét meghirdeti Nemzetközi Téli Egyetemét Disruptive Technologies & Modern Management témakörben. Annak érdekében, hogy minél több külföldi hallgató vehessen részt a programban, idén online rendezik meg.

Meglévő partnerkapcsolatunknak köszönhetően a Corvinus hallgatói mentesülnek a tandíj fizetése alól. A program 2021. január 4-15-ig tart és a következő két kurzusból áll:

• Január 4-8, Data Management
  • Január 11-15, Creating customer value with innovative technologies

A program tartalma:

• 2 kurzus, 30 órányi tananyag, amely kurzusonként 5 ECTS kreditet ér
  • Interaktív, élő és aszinkron órák
  • Coaching és visszajelzés a professzoroktól
  • Virtuális üzleti látogatás egy élvonalbeli technológiákat alkalmazó vállalatnál
  • Hozzáférés a digitális könyvtárhoz
  • Hozzáférés a digitális tanulmányi platformokhoz és eszközökhöz
  • Hivatalos transcript és tanúsítvány a kurzus teljesítéséről

A program flexibilitásának köszönhetően az érdeklődésednek és időbeosztásodnak megfelelően választhatsz, hogy csak egy vagy mindkét kurzuson szeretnél-e részt venni.

Regisztrációs díj: 100€, amely a jelentkezés véglegesítéséhez szükséges a Kedge felé.

További információk elérhetők a következő oldalon:
https://student.kedge.edu/programmes/the-kedge-digital-international-winter-school vagy
Gazda Edinánál az edina.gazda@uni-corvinus.hu email címen.

Jelentkezés ezen a linken. Jelentkezési határidő: október 26.

GEN.:2024.04.18. - 15:57:17