Bolívia, Chile, Kolumbia: politikai küzdelmek a koronavírus árnyékában

Online kerekasztal-beszélgetés
Belépési díj: pl. 4000/fő
Információ: +36 1 234-56-78 / info@ifat.hu

A Külügyi és Külgazdasági Intézet tisztelettel meghívja a téma irántérdeklődőket a Bolívia, Chile, Kolumbia: politikai küzdelmek a koronavírusárnyékában című online kerekasztal-beszélgetésére.

Résztvevők:

• Deák Ágnes, PhD-hallgató, Budapesti Corvinus Egyetem, Nemzetközi KapcsolatokMultidiszciplináris Doktori Iskola
  • Hardy Márton, újságíró, Santa Cruz, Bolívia
  • Thomázy Gabriella, PhD-hallgató, Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Hadtudományi DoktoriIskola
  • Moderátor:, Soltész Béla, vezető kutató, Külügyi és Külgazdasági Intézet

A rendezvény időpontja: 2020. november 26. (csütörtök)15:00 óra

A rendezvényen való részvételhez előzetes regisztráció szükséges,melynek határideje 2020. november 25. (szerda) 15:00 óra.

Regisztrálni itt tudnak.

A regisztrált vendégek részére a rendezvényt megelőző napon email-benküldjük el az elérést lehetővé tevő linket. Abeszélgetést az Intézet Facebook-oldalán is közvetítjük. Az onlinekerekasztal-beszélgetésről készült felvételt később közösségi oldalunkonközzétesszük.

GEN.:2024.04.25. - 11:09:11