2020. 08. 03.- Elnöki testületi rendelkezés a koronavírus terjedésével kapcsolatos kockázatok csökkentéséről

Új elnöki testületi rendelkezés került közzétételre.

Száma: 42/2020. (VII. 31.) számú Elnöki Testületi rendelkezés

Témája: a koronavírus terjedésével kapcsolatos kockázatok csökkentéséről szóló 19/2020. (III. 13.) számú Elnöki Testületi rendelkezés módosítása

A rendelkezés az alábbi témaköröket tárgyalja:

I. Rendezvények korlátozása:

• Az Elnöki Testület jelen rendelkezésével határozatlan időre elhalasztja azokat a rendezvényeket, amelyekre együttesen érvényesülnek az alábbi feltételek:
  • megtartásuk tervezett időpontja a jelen rendelkezés hatályba lépésétől 2020. augusztus 31-ig terjedő időszakra esik,
  • az Egyetem épületeiben, az Egyetem szervezésében külső helyszínen kerülnének megrendezésre;
    a gólyatáborok esetében az Elnöki Testület fenti rendelkezésektől egyedi döntéssel eltérhet.

II. Utazási korlátozások:

• Az egyetemi beutaztatásokat, valamint kiutaztatásokat 2020. augusztus 31-ig az Egyetem felfüggeszti, ezen időszakra már betervezett utazásokat a Kancellária Utazásokat szervező csoportja lemondja az utazásokat kezdeményezők értesítése mellett. A korlátozás csak a külföldet érintő utazásokra vonatkozik, belföldi utazásra már van lehetőség.”

A rendelkezés ezen az oldalon megtekinthető és letölthető itt.

A rendelkezések módosítással egybe szerkesztett egységes formátumai a honlapon a rendelkezések „jelenlegi szövegállapota” alatt letölthetők. A „jelenlegi szövegállapot” valamennyi rendelkezés esetében az aktuális szövegállapotot tükrözi.

GEN.:2024.04.19. - 11:11:29